W co warto inwestować pieniądze?

0

Im większy kapitał, tym więcej możliwości inwestycyjnych, ale by zostać inwestorem wcale nie trzeba posiadać dużo pieniędzy. Istnieje cały szereg produktów finansowych, w których można z powodzeniem lokować nawet skromne oszczędności, rzędu kilkuset czy kilku tysięcy złotych. Wśród nich są m.in. bankowe produkty depozytowo-inwestycyjne, fundusze inwestycyjne, akcje, obligacje czy ETF-y. Na które z nich warto postawić dysponując niewielką ilością gotówki?

Dlaczego klienci Opoka TFI zarabiają więcej?

0

Opoka TFI – https://www.opokatfi.pl, to jedna z najbardziej doświadczonych w Polsce instytucji specjalizujących się w funduszach inwestycyjnych zamkniętych (FIZ). Fundusze inwestycyjne zamknięte są na naszym rodzimym rynku finansowym obecne od dawna, bo już od roku 1999, jednak przez długie lata nie zyskały sobie popularności, na jaką niewątpliwie zasługują. Sytuacja zaczęła się jednak zmieniać na przełomie pierwszego i drugiego dziesięciolecia dwudziestego pierwszego wieku. Dlaczego?

Gdzie znaleźć najtańszą pożyczkę chwilówkę?

0

Dzisiaj nieraz każdy z nas potrzebuje na szybko większej ilości gotówki. Powody mogą być różne. Przede wszystkim może to być nagłe wydarzenie losowe, które wiąże się właśnie z potrzebą szybkiej zapłaty pewnej kwoty. Może to jednak być także promocyjna cena czy okazyjna oferta, które powodują, że chcemy zakupić szybko dany produkt czy usługę.

Wybieramy ofertę kredytową

0

Decydując się na zakup nowego samochodu nie zawsze mamy możliwość jednorazowego wydania tak dużej kwoty. Spowodowane jest to oczywiście brakiem większych oszczędności. W takiej sytuacji dużą pomocą okazać się mogą wszelkiego rodzaju kredyty i pożyczki, dzięki którym praktycznie natychmiastowo mamy możliwość zakupienia wymarzonego samochodu.

Porównanie kantorów online

0

Wakacje to dla nas wspaniały czas – wolny od zmartwień i trosk. Wtedy to odpoczywamy od naszych codziennych obowiązków, staramy się wyluzować i ogólnie mniej przejmujemy się czymkolwiek. Czy aby jednak na pewno tak jest?

Jak wywalczyć większą kwotę odszkodowania?

0

Wypadki i zdarzenia losowe to naturalny element naszego życia i prawdopodobnie nigdy nie będziemy w stanie zupełnie wyeliminować ich z naszej codzienności. Jednak wykupując ubezpieczenie w Poznaniu lub gdziekolwiek indziej, w pewnym stopniu chronimy się przed konsekwencjami takich zdarzeń.

Ceny mieszkań w Warszawie w 2017 roku. Ile zapłacimy za kawalerkę, a ile za większe mieszkanie?

0

Warszawski rynek mieszkaniowy jest duży i stale dynamicznie się rozwija. Niestety, za mieszkania w Warszawie nie zapłacimy mało. Ci, którzy szukają dla siebie taniej kawalerki, nie znajdą tutaj tanich propozycji, przynajmniej nie w centrum. Z jakimi kosztami musimy się liczyć?

Jakie mieszkania kupują Polacy?

0

Ostatnie lata to bardzo dynamiczny wzrost na rynku nieruchomości. Fakt ten cieszy deweloperów, którzy wykorzystując boom mieszkaniowy z rozmachem realizują kolejne inwestycje.

Na jakiej zasadzie działa kantor internetowy?

0

Wymiana walut w internecie to obecnie żaden problem. Możemy zrobić to szybko i wygodnie za pośrednictwem internetu – bez potrzeby wychodzenia z domu. Na czym dokładnie polega działalność kantorów internetowych? Zapraszamy do sprawdzenia!

Na co zwrócić uwagę przy zakupie programu do fakturowania?

0

Obecnie każda firma już zobowiązana jest do wystawiania faktur VAT. Dotyczy to również osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą. Jednak aby móc wystawiać faktury trzeba posiadać dostęp do programu przeznaczonego do tego celu np. LoMag. Jak wybrać odpowiednie w tym przypadku oprogramowanie? Na co warto przy tym zwrócić uwagę?