Jeśli szukasz cudownej metody na dużą kasę bez wysiłku, odpuść sobie zarabianie w Internecie – ankiety to raczej dobry sposób na dorobienie do kieszonkowego, pensji, emerytury lub zasiłku macierzyńskiego. Z kolei dobrze płatne zajęcia przez Internet wymagają Twojego zaangażowania, często konkretnych zdolności i znajomości e-marketingu. Ale jeśli masz trochę wolnego czasu i komputer (telefon, tablet) z dostępem do Internetu, możesz wspomóc domowy budżet poprzez wypełnianie ankiet. Jak działa ten system i przede wszystkim – ile można na nim zarobić?

Na czym polega zarabianie na ankietach?

Zarabianie w Internecie na ankietach nie wymaga kwalifikacji ani specjalnej wiedzy, nie zajmie Ci też całego dnia. Na wypełnienie jednej ankiety przeznaczysz do dwóch do kilkudziesięciu minut, przy czym im dłuższa – tym lepszy zarobek. Zwykle tyle samo czasu potrzebujesz na przejrzenie Facebooka, obejrzenie filmiku na You Tube czy przeczytanie kolejnego tematu na forum. Jeśli zatem nie jesteś uzależniony od portali społecznościowych, możesz spokojnie wykorzystać kilkanaście minut na zajęcie zarobkowe. Jak wygląda zarabianie na ankietach? Cały system sprowadza się do trzech kroków:

  1. Rejestrujesz się na panelu ankietowym, podając swoje dane i wypełniając ankietę profilową (tylko raz).
  2. Wypełniasz ankiety przychodzące na Twojego maila – niektóre panele wysyłają ankiety kilka razy w tygodniu, inne kilka razy w miesiącu, inne prawie w ogóle.
  3. Po uzbieraniu minimalnej kwoty do wypłaty zlecasz przelew na swoje konto bankowe lub konto w programach płatniczych typu PayPal.

Dodatkowo serwisy z płatnymi ankietami umożliwiają zarabianie na programach partnerskich, w których otrzymujesz prowizję za każdego nowego uczestnika zarejestrowanego na panelu z Twojego linku referencyjnego. Ponadto w niektórych serwisach możesz zarobić także na wypełnianiu dzienniczka konsumenckiego.

Zarabianie w Internecie na ankietach – czy na tym da się zarobić?

Ten system dorabiania ma wiele wad – możesz trafić na nieuczciwy panel, uzbieranie minimalnej kwoty do wypłaty trwa dłuższy czas, ankiety wysyłane są zbyt rzadko, zarobki są niewielkie i nieregularne. Jednak jeśli interesuje Cię łatwy sposób na zarabianie w Internecie, ankiety to rozwiązanie dostępne dla każdego, wymagające jedynie dostępu do Internetu.

Zapewne jednak zastanawiasz się, ile można zarobić na wypełnianiu ankiet. Cóż, w zależności od stopnia skomplikowania i panelu, za jedną ankietę dostaniesz od 0,50 do 15 zł. Najczęściej trafiają się ankiety za kilka złotych, więc nie licz na szybki zarobek. Niektórzy twierdzą, że zarobili w ten sposób (w zależności od miesiąca) od 200 do nawet 800 zł. Warto jednak podkreślić, że takie kwoty osiągają osoby zarejestrowane w kilkudziesięciu panelach z ankietami oraz uczestniczące w programach partnerskich.

[Głosów:5    Średnia:1.8/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ