ubezpieczenie

Powiedz mi, tak szczerze czy spodziewasz się niespodziewanego? Może za bardzo górnolotnie, więc czy jesteś gotowy na niespodziewany wypadek? Drobna stłuczka, jakieś draśnięcie w pracy, wypadek samochodowy, ciężka choroba, drzewo zwalone na twój dom, śmierć. Ciężko określić co Cię spotka, możliwe, że nic z tych rzeczy. Przecież jesteś młody, zdrowy, silny, wysportowany z ekstra posadą i jeszcze lepszą płacą. Nie… wypadek nie może się tobie przydarzyć, przecież jesteś taki wspaniały… Obawiam się, że to wszystko Cię nie uchroni przed, no powiedzmy, na przykład śmiercią. No tak, ale jak już umrzesz, to po co Ci jakiekolwiek ubezpieczenie, pieniądze. Tobie się nie przydadzą, ale pomyślałeś o swojej rodzinie? Dzieciach, małżonce, mężu? Po twojej stracie będzie im trudno, a te pieniądze, chociaż szczęścia nie dają, to bardzo im pomogą.

Ubezpieczenia na życie są więc czymś, co, może tobie się nie przyda, ale twoim bliskim już tak. Chociaż i tu możemy się kłócić, bo wiele firm ubezpieczeniowych oferuje możliwość wybrania pieniędzy, jeśli bardzo ich będziesz potrzebował. Więc może nawet i Ty skorzystasz z ubezpieczenia na życie.

No tak, ale przecież nie musisz od razu umierać, aby potrzebować wsparcia w postaci ubezpieczenia. Wypadek czy to na drodze, w pracy czy nawet w domu, jest w dłuższej perspektywie kosztowną przypadłością. Ale i na to możesz się ubezpieczyć, więc lepiej o tym pomyśl. Powiem tylko tyle, że na prawdę warto. Dobrze zrób to dla swojego zdrowia, bo gdy będzie potrzebna kosztowna rehabilitacja, to skąd weźmiesz pieniądze na nią? Sam widzisz. Lepiej mieć taką poduszkę, niż w razie jakiegoś nieszczęścia spaść, że się tak wyrażę, na beton.

No to dobrze, zmobilizowałeś się, odłożysz parę groszy u jakiegoś ubezpieczyciela tylko… Jakiego? Przecież na rynku jest mnóstwo firm ubezpieczeniowych, które oferują wiele ofert, jeszcze więcej jakichś usług, ciężko się w tym wszystkim połapać. A tym bardziej wybrać zaufanego ubezpieczyciela, który tylko po otrzymaniu wiadomości o twojej śmierci zabierze sobie wszystkie twoje ciężko zarobione i odłożone pieniądze. I takie przypadki się zdarzają. Więc aby uniknąć takiego zdarzenia proponuję Ci odwiedzić stronę www.nn.pl/dla-ciebie/zycie-i-zdrowie/ubezpieczenie-na-zycie.html. Znajdziesz tu godną i uczciwą ofertę ubezpieczenia na życie, które zagwarantuje twojej rodzinie nawet 1 000 000 złotych wsparcia. Przyznasz, że taka cena jest jak najbardziej odpowiednia, prawda? Ale to nie wszystko, a aby dowiedzieć się więcej wejdź na stronę nn.pl.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ