W życiu co jakiś czas każdemu zdarzają się losowe wypadki, takie jak awaria samochodu, zalanie telefonu czy kradzież komputera. Samo wydarzenie często nie jest tak dotkliwe jak konsekwencje. Brak auta to trudności z dojazdem do pracy, a z kolei telefon lub komputer to dla niektórych… cała praca. Dobrze by było jak najszybciej uporać się z problemem, jednak do tego potrzebne są pieniądze, a nie każdy ma zapas gotówki na czarną godzinę. Ratunkiem w takiej sytuacji może się okazać pożyczka od ręki online. W jaki sposób działają takie szybkie pożyczki?

Jak wziąć pożyczkę online na dowód?

W sieci znajdziesz mnóstwo firm proponujących szybkie pożyczenie gotówki. Co ważne, aby otrzymać pieniądze, nie musisz nawet wychodzić z domu. Bezpośredni kontakt z przedstawicielem pożyczkodawcy nie jest konieczny. Weryfikacja odbywa się na podstawie wprowadzonych danych w formularzu. Następnie należy przesłać skan dowodu osobistego. Czasem niezbędne jest również dodatkowe oświadczenie. Mowa jednak o zwykłym, pisemnym dokumencie sporządzonym przez samego pożyczkobiorcę, a nie o zaświadczeniach o zarobkach.

Pożyczka od ręki online zwykle wymaga jeszcze dodatkowej weryfikacji. Przeprowadza się ją najczęściej za pomocą niewielkiego przelewu o wartości poniżej 1 zł. Firma udzielająca pożyczki wskazuje konto, na które powinieneś przesłać pieniądze. Co ważne, przelew musisz wykonać z własnego konta osobistego, ponieważ nie chodzi w tym wypadku o opłaty, a o weryfikację Twoich danych osobowych.

Procedura wnioskowania o szybkie pożyczki przez internet obejmuje także wybór banku. Jeżeli wskażesz ten, w którym masz konto osobiste, będziesz mógł otrzymać przelew natychmiast po pozytywnym rozpatrzeniu wniosku.

Pożyczka w jeden dzień

Firmy udzielające pożyczek od ręki online są w stanie przeprowadzić całą procedurę w ciągu jednego dnia. To znaczy, że gotówkę może mieć na koncie nawet w ten sam dzień, w którym postanowiłeś wypełnić formularz. Informację o decyzji otrzymasz mailowo lub SMS-em.

A jak wiele można otrzymać? Tu oczywiście wszystko zależy od konkretnej oferty, ale dość łatwo powinieneś znaleźć firmy oferujące 4-5 tysięcy złotych. A co jeżeli interesuje Cię pożyczka od ręki online na niewielką kwotę? Wszak czasem potrzebna jest zaledwie przysłowiowa „stówka”. W takim wypadku możesz zgłosić się praktycznie do dowolnej firmy udzielającej pożyczek. Próg minimalnej pożyczki jest zwykle bardzo niski i dosłownie można pożyczyć wspomniane 100 zł.

Termin zwrotu szybkich pożyczek wynosi najczęściej około 30 dni. W przypadku pożyczek pozabankowych dotrzymanie terminu jest szczególnie istotne, bo odsetki potrafią rosnąć bardzo szybko. Pamiętaj więc, by brać pożyczkę poza bankiem wyłącznie wtedy, gdy masz pewność, że dasz radę ją spłacić na czas.

Przed skorzystaniem z danej oferty na szybką pożyczkę bez zaświadczeń radzimy też zapoznać się z opiniami na temat danej firmy w sieci. Konkurencja na tym rynku jest bardzo duża i niestety nie brakuje nieuczciwych pożyczkodawców.

Bezpiecznym rozwiązaniem może się też okazać pożyczka od ręki online w banku. Banki coraz chętniej udzielają szybkich kredytów swoim klientom za pomocą platform internetowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ