Praca online czy praca w domu to obecnie jedne z najczęściej wyszukiwanych haseł w Google. Kto wstukuje te hasła w wyszukiwarkę? Przedsiębiorcze dzieciaki i nastolatki, które narzekają na wysokość kieszonkowego. Studenci, którzy chcą pogodzić naukę z pracą. Młode matki, które chcą dorobić do macierzyńskiego i nie mają z kim zostawić dziecka. Niepełnosprawni, którzy chcą pozostać aktywni, ale nie mają możliwości podjęcia zatrudnienia poza domem. Osoby pracujące na etacie, które chcą (lub muszą) dorobić do pensji. Seniorzy z niską emeryturą i zbyt dużą ilością wolnego czasu. Jednym słowem – wszyscy szukają ciekawej pracy przez Internet. Swego czasu jednym z najpopularniejszych sposobów było zarabianie przez klikanie. Na czym to polega ta metoda i czy zapewnia realne pieniądze?

Zarabianie przez klikanie, czyli zapłacą Ci za oglądanie reklam

Gdy emisję ciekawego filmu lub ulubionego serialu przerywa blok reklamowy, zapewne wykorzystujesz ten czas na zaparzenie herbaty albo przygotowanie przekąski. A gdyby ktoś zapłacił Ci za oglądanie reklam, czy wówczas odejdziesz od telewizora? Mniej więcej na tej zasadzie działają serwisy typu BUX/PTC. Wystarczy zarejestrować się w serwisie i codziennie oglądać reklamy przesłane na konto użytkownika lub adres e-mail. Za obejrzenie każdej otrzymujesz pewną stawkę (np. 1 grosz), przy czym regulamin często zabrania skrócenia czasu wyświetlania reklam. Gdy przekroczysz próg do wypłaty, możesz przelać uzbieraną kwotę na swoje konto w systemie płatności internetowych, a stamtąd na swój rachunek bankowy.

Zarabianie na klikaniu w reklamy to nie jedyna możliwość na serwisach typu BUX. Niektóre z nich płacą np. za granie w proste gry i wypełnianie ankiet. Aby zwielokrotnić zarobek, serwis zachęca do przystąpienia do programu partnerskiego – musisz namówić innych internautów do zarejestrowania się z Twojego polecenia. Tym sposobem możesz zarabiać także na prowizji od reklam wyświetlanych przez Twoich poleconych.

Ile można zarobić na klikaniu w reklamy?

O ile zarejestrujesz się w uczciwym serwisie, który nie wymiguje się od płatności i regularnie przysyła reklamy, możesz zarobić maksymalnie kilkadziesiąt złotych miesięcznie. Oczywiście pod warunkiem, że weźmiesz udział w kilku programach i zbudujesz sieć poleconych. Zanim jednak wybierzesz BUXa, koniecznie przeczytaj regulamin i sprawdź wysokość progu do wypłaty – im będzie mniejszy, tym lepiej. Może się bowiem okazać, że zanim uzbierasz wymaganą kwotę, serwis „zwinie żagle”, a Ty stracisz mnóstwo czasu i nic nie zarobisz.

Serwisy oferujące zarabianie przez klikanie to nierzadko oszuści, którzy chcą wyłudzić Twoje dane albo nie mają zamiaru zapłacić Ci ani grosza. Dlatego zanim podasz swoje nazwisko czy adres, koniecznie zweryfikuj rzetelność strony – fora i grupy dyskusyjne poświęcone pracy przez Internet będą tu bardzo pomocne. Weź również pod uwagę, że oglądanie reklam jest czasochłonne i nie przyniesie Ci dużego zarobku, zatem warto rozejrzeć się za bardziej lukratywnym zajęciem.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ