Wymiana walut w internecie to obecnie żaden problem. Możemy zrobić to szybko i wygodnie za pośrednictwem internetu – bez potrzeby wychodzenia z domu. Na czym dokładnie polega działalność kantorów internetowych? Zapraszamy do sprawdzenia!

Istnieje wiele korzyści wynikających ze skorzystania z kantoru on-line. Przede wszystkim możemy uzyskać wtedy znacznie lepsze kursy walut niż w kantorach stacjonarnych oraz w bankach. To oznacza, że oszczędzamy przy sprzedaży i kupnie waluty. Także możemy wymieniać ją bezpiecznie i wygodnie, oszczędzając swój czas. Co więcej, mamy możliwość skorzystania z różnych dodatkowych udogodnień, na przykład rezerwacji kursów, która polega na wymianie po z góry ustalonym kursie – najbardziej dla nas korzystnym.

Kantory internetowe działają na prostej zasadzie – pozwalają na wymianę pieniędzy on-line poprzez przelewy. Za przykład posłuży nam kantor internetowy Trejdoo.com, który działa w wielu krajach i dostępny jest również w Polsce.

1. Rejestracja w kantorze internetowym

Na samym początku zakładamy swoje konto klienta – w przypadku kantoru Trejdoo.com jest to całkowicie darmowe konto, które jest wygodne w obsłudze nawet dla niedoświadczonej osoby.

2. Przelanie pieniędzy na konto klienta

Kolejny krok to zasilenie swojego konta klienta, z którego będziemy dokonywali wymiany walut. Wykonujemy w tym celu przelew. Czas jego księgowania zależny jest od tego, z jakiego banku będziemy wykonywali przelew. Kantor internetowy Trejdoo.com ma konta w wielu bankach, dlatego wybierzmy ten sam, w którym sami mamy konto – wtedy przelew będzie zaksięgowany w kilka minut.

3. Dodaj zlecenie wymiany

Po zasileniu konta możesz dokonać wymiany walut. Wybierz interesującą cię walutę i wskaż kwotę, którą chcesz wymienić. Możesz też zarezerwować kurs waluty, który ci odpowiada – więcej informacji o tym, jak to zrobić, znajdziesz na stronie Trejdoo.com.

4. Wypłać pieniądze

Ostatni krok to wypłacenie środków na swoje konto. Przelew w zależności od tego, na jakie konto chcemy przesłać pieniądze, będzie szedł od paru minut do średnio jednego dnia roboczego. To wszystko – niedługo wymieniona po korzystnym kursie waluta będzie u ciebie!

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ