Pożyczki dla zadłużonych

Posiadasz jakiekolwiek zadłużenie, które uniemożliwia Ci wzięcie kredytu bankowego? Nic straconego! Masz możliwość uzyskania pożyczki dla zadłużonych. Bez względu na swoją sytuację finansową firmy pozabankowe przygotowują specjalne oferty dla osób posiadających jakiekolwiek niespłacone zobowiązania.

Sektory pozabankowe dają każdemu swojemu klientowi możliwość uzyskania dodatkowej gotówki na dowolny cel. Nie skreślają przy tym tych osób, które posiadają zadłużenie. Choć banki w tym aspekcie mają konkretne wytyczne, firmy pożyczkowe dają także szansę każdemu, kto ma negatywny wpis w BIK lub KRD. Chcesz poznać więcej szczegółów? Zobacz, co oferuje https://salvusmoney.pl/.

Na czym polegają pożyczki dla zadłużonych?

Choć kwota przyznawanej pożyczki, wysokość rat, a także termin spłaty zawsze zależy od tego, jaką zdolność kredytową przedstawiamy, to instytucje pozabankowe przygotowują także oferty dla osób, które tej zdolności nie posiadają. Wymagają absolutnego minimum w kwestii formalności.

  1. Wypełnij wniosek, podając swoje podstawowe dane, które są wymagane w celu potwierdzenia Twojej tożsamości.
  2. Dane są weryfikowane przed firmę pozabankową.
  3. W sytuacji, gdy pożyczka zostaje Ci przyznana, zadzwoni do Ciebie pracownik firmy, by potwierdzić wszelkie szczegóły i umówić się na wypłatę gotówki.
  4. Pieniądze najszybciej, jak to możliwe, pojawią się na Twoim koncie bankowym.

Dlaczego warto starać się o pożyczkę dla zadłużonych?

Po pierwsze, formalności dotyczące uzyskania pożyczki odbywają się przez Internet. Oznacza to, że wszelkie wnioski możesz wypełnić bez wychodzenia z domu. Dodatkowo, firmy nie wymagają wielu szczegółowych informacji. Nie musisz przedstawiać im zaświadczeń o zarobkach. Co więcej, mają one bardzo niską RRSO – równą nawet jedynie 50,59%. W instytucjach pozabankowych już przy pierwszej pożyczce możesz uzyskać nawet do 25000 zł. Bardzo istotną informacją jest także możliwość rozłożenia spłat nawet na 60 miesięcy, a co za tym idzie, raty będą naprawdę bardzo niskie. Jak już wcześniej wspominaliśmy, negatywna historia kredytowa nie przekreśla możliwości starania się o pożyczkę. I na koniec jeszcze jedna ważna informacja: decyzję o przyznaniu dodatkowej gotówki otrzymasz niemal natychmiastowo. Dzięki temu łatwo zaplanujesz swoje wydatki.

Jesteś zadłużony? Teraz i możesz starać się o pożyczkę!

Kłopoty finansowe spotykają wielu z nas. To jednak nie powód, by się poddać. Istnieje wiele ścieżek, które pomogą Ci wyjść z tego problemu. Jedną z nich są właśnie pożyczki dla zadłużonych. Składając wniosek nie musisz martwić się negatywnym wpisem w BIK, czy KRD. Instytucje pozabankowe nie będą wymagały od Ciebie zaświadczeń. Chcesz wiedzieć więcej na temat pożyczek i kredytów dla zadłużonych? Zajrzyj na: https://salvusmoney.pl/category/kredyt-konsolidacyjny-dla-zadluzonych/.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ