Praca w domu jest jedną z najczęściej spotykanych form pracy zdalnej, ale czy najlepszą? Niewątpliwie wykonywanie obowiązków zawodowych w zaciszu własnego mieszkania ma wiele plusów, ale równie dużo minusów. Właśnie z tymi minusami pomaga uporać się coworking.

Bądź szefem sam dla siebie

Największą zaletą bycia freelancerem jest brak szefa nad sobą. Nie trzeba też codziennie przychodzić do biura na określoną godzinę i spędzać tam większości dnia. Ktoś, kto raz wyrwał się z „korpo”, zapewne nie będzie chciał wrócić do pracy w tradycyjnym biurze.

Jednak wirtualne biuro coworkingowe na wynajem w Krakowie to zupełnie inny świat. Tam sam dla siebie jesteś szefem. To Ty decydujesz, czy masz potrzebę pracy w biurze, czy wolisz pracować w domowym zaciszu. Jeśli przyjdziesz do biura, nikt nie będzie narzucał Ci co, kiedy i jak masz robić. Jednocześnie będziesz miał dostęp do w pełni umeblowanej przestrzeni biurowej oraz wszystkich sprzętów. Wystarczy, że przyjdziesz z własnym laptopem lub wynajmiesz komputer z dostępem do internetu.

Co ważne, dostęp do pomieszczeń biurowych lub samego biurka wynajmujesz na godziny lub inny wybrany przez Ciebie czas odpowiadający Twoim potrzebom. Oczywiście za wynajem musisz zapłacić, ale to stanowi jedynie dodatkową motywację do wykorzystania tego czasu na intensywną, twórczą pracę.

Pracuj w kreatywnym środowisku

Wirtualne biuro w samym sercu Krakowa to również niesamowita okazja do spotkania sobie podobnych ludzi, którzy zarażają kreatywnością i pozytywnym nastawieniem. W biurze możesz poznać ludzi, którzy być może staną się Twoimi klientami.

Pracując w domu nie będziesz miał takich możliwości. Dodatkowo otoczenie może Cię rozpraszać. Krzyczące w pokoju obok dzieci, odgłosy remontu zza ściany lub przejeżdżających za oknem samochodów nie sprzyjają spokojnej, kreatywnej pracy.

Dodatkowe korzyści

Dobra firma coworkingowa zapewnia także swoim klientom zaplecze gastronomiczne. Niemal w każdym biurze dostępna jest kuchnia, a w niej kawa, herbata i słodkie przekąski.

Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany do coworkingu, sprawdź ofertę firmy Point Office z Krakowa. Niskie ceny i szeroki wachlarz możliwości sprawiają, że z pewnością znajdziesz pakiet odpowiedni dla Twoich potrzeb.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ