Na rynku kryptowalut istnieje kilka giełd. Każda z nich ma swoje wady i zalety i każda cieszy się różnymi opiniami. Jedną z giełd, która od dawna cieszy się dość sporą popularnością jest giełda Binance.

Giełda Binance jest giełdą światową. To sprawia, że cechują ją bardzo duży dynamizm w zakresie sprzedaży i zakupu kryptowalut. Rozpoczącie transakcji na tej giełdzie jest niezwykle proste. Na początku należy się zarejestrować. Jest to typowa rejestracja polegająca na wypełnieniu formularza rejestracyjnego i aktywacji konta za pomocą linku aktywacyjnego jaki potrzyma się na skrzynkę pocztową. Trzeba jednak wiedzieć, że giełda Binance posiada spore zabezpieczenia. To oczywiście niezwykle ważne. W przypadku logowania nie wystarczy podać loginu i hasła. Konieczne będzie także wpisanie specjalnego kodu, jaki otrzyma się smsem. Binance umożliwia założenie konta bez weryfikacji. To istotne dla osób ceniących sobie prywatność. Łączy się to jednak z pewnymi ograniczeniami. Dziennie wypłacić można nie więcej niż 2 BTC.

Giełda Binance (sprawdź opinie o Binance) posiada kilka funkcji, które sprawiają, że cieszy się ona dużą popularnością. Przede wszystkim jest to bardzo niska prowizja na transakcje. Wynosi ona jedynie 0,1%. To w znacznym stopniu przyciąga użytkowników. Wspomniano już o możliwości posiadania konta bez weryfikacji. Ma to swoje ograniczenia, ale z drugiej strony zapewnia anonimowość. Czasem za posiadanie coinów otrzymuje się dodatkowe profity, czyli GAS. Binance w przeciwieństwie do wielu innych giełd nie zabiera tych profitów użytkownikom. Warto także dodać, ze giełda Binance posiada procentowy przelicznik coinów. To w sposób zdecydowany ułatwia pracę. Nie trzeba wyliczeń robić na dodatkowym kalkulatorze.

Wszystko to sprawia, że giełda Binance cieszy się bardzo pozytywnymi opiniami wśród użytkowników. Zwracają oni uwagę przede wszystkim na wygodę i prostotę w korzystaniu z giełdy, a także na kwestie bezpieczeństwa. W swoich opiniach użytkownicy zwracają także uwagę na liczne funkcje jakich inne giełdy nie posiadają.

[Głosów:5    Średnia:5/5]

BRAK KOMENTARZY

ZOSTAW ODPOWIEDŹ